Školská taška

Aktovky Step by Step Light majú pevné magnetické uzatváranie, čím je uľahčená manipulácia s taškou. Nastaviteľné popruhy sú vybavené reflexnými prvkami pre väčšiu bezpečnosť. Reflexné prvky zn. Reflexite – materiál používaný na bezpečnostnom oblečení školská taška polície a hasičov. Po bokoch tašky sú vrecká na fľašu na nápoj, ktoré sú uzatvárateľné na zips a rozšíriteľné. Peňaženka je veľmi praktickým doplnkom ktorý dieťa využije – má šnúrku na krk a je doplnená rovnakým motívom ako je na taške.

školská taška predaj

školská taška

školská taška pre prvákov

Doplnky k vaku, ktoré možno dokúpiť – fľaša na nápoj zn. CoocaZoo, obal na školské dosky, peňaženku, pláštenku na batoh, peračník, puzdro na perá a vrecúško na prezúvky alebo úbor. Hlavné vrecko je priestranné a poskytuje dostatok miesta pre knihy a zošity do veľkosti A4.