sipka

Ruksaky do školy


Batohy sú vybavené veľmi praktickým hrudným popruhom ktorý je odnímateľný. Ruksak má v zadnej chrbtovej časti malé tajné vrecko, napr. na uschovanie peňazí.V batohu je priečinok pre notebook, fixovaný suchým zipsom, aby nedochádzalo k pohybu. Hlavné vrecko je priestranné a poskytuje dostatok miesta pre knihy a zošity do veľkosti A4. Doplnky k vaku, ruksaky do školy ktoré možno dokúpiť – fľaša na nápoj zn. CoocaZoo, obal na školské dosky, peňaženku, pláštenku na batoh, peračník, puzdro na perá a vrecúško na prezúvky alebo úbor. Vo vnútri vaku je praktický organizér na drobnosti ako mobilný telefón, perá, kľúče a pod.

ruksaky do školy predajruksaky do školy

,

 

ruksaky do školy modernéBatoh do školy má využitie aj na voľný čas, je priestranný, miesto si nájdu aj osobné veci aj učebnice. Vaky na svojej zadnej strane majú ďalšiu prepážku s vreckom, napr. na vreckovky.

ruksaky do školy moderné

 

 V prednej časti vaku je väčší popruh na suchý zips, do ktorého je možné upevniť skateboard. Batoh má polstrovanú rukoväť, príjemnú do ruky a tiež malé pútko na zavesenie. Vnútro je zaujímavo dizajnovo riešené – celé vnútro je pokreslené čierno-bielym komixom.